?

Log in

No account? Create an accountФахівцями
ТОВ СНПФ "АРГУС" розроблена Автоматизована карткова система для роботи процесингових центрів НСМЕП. Ця система може бути використана як діючими членами НСМЕП, так і тими процесинговими центрами, що створюються. Наразі фахівці компанії готуються до проходження випробувань програмного забезпечення в Національному банку України.До числа міст Чернігівської області, де в магазинах приймають платіжні картки НСМЕП, приєдналась і Корюківка. У трьох магазинах цього міста були встановлені торговельні платіжні термінали Полікомбанку, призначені для оплати покупок національною карткою. Це перші торговельні платіжні термінали для карток НСМЕП у Корюківці. 

Тепер покупці магазину "Будматеріали" (вул.Шевченка, 73), гастроному №7 (вул.Шевченка, 77), а також магазину №7 (вул.Шевченка, 73) не залишаться без покупок, у випадку, коли не вистачає наявної готівки, якщо вони мають картку НСМЕП. 

Важливо, що користуватись терміналами можуть не тільки клієнти Полікомбанку, а й власники карток НСМЕП, емітованих іншими банками. Незалежно від того, який банк видав картку, для покупця така операція – безкоштовна.

ОКСІ БАНКТОВ «Оновлений комерційний сучасний інфраструктурний банк» розпочав емісію платіжних карток НСМЕП.

OKCI БАНК у НСМЕП виконує функції емітента та еквайра.

Банк згідно з договором «Про надання послуг в НСМЕП» обслуговується в Національній системі масових електронних платежів за схемою делегування повноважень через ТОВ «Універсальний процесинг». 

OKCI БАНК став переможцем Першого національного конкурсу «Банк року 2009 по версії журналу «Банкиръ» серед банків IV групи в номінації «Найкращий банк по наданню послуг для населення».

Банк має ліцензію НБУ № 247 від 22 квітня 2009 р. та Свідоцтво учасника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 200 від 13.05.2009 р.

Електронний журнал "Вісник НСМЕП" присвячений розбудові, поширенню та масовому використанню на території України Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП).

Щоденно ми намагаємося інформувати вас про основні події та новини НСМЕП. Ми постаралися зробити зручну систему пошуку потрібної інформації про НСМЕП, банки та учасники системи. Значна частина відомостей, розміщених на сайті, перевірена на узгодженість з даними Національного банку та офіційних сайтів банків України.

Для забезпечення online інформування про основні події НСМЕП ми створили групу новин НСМЕП від Google! Підписавшись на групу НСМЕП Ви зможете отримувати новини "Вісника НСМЕП" безпосередньо на свій e-mail та самостійно розміщувати в групу НСМЕП власні новини та іншу інформацію, яка стосується НСМЕП.

Групи Google
Підписатися на НСМЕП - Національна Система Масових Електронних Платежів
Е-пошта:
Відвідати цю групу

Надіслані Вами новини, прес-релізи щодо функціонування НСМЕП будуть розміщенні у "Віснику НСМЕП" та групі НСМЕП.

Ми будемо раді будь-яким Вашим пропозиціям і зауваженням надісланим на нашу адресу: visnyk_nsmep@ukr.net.

З повагою,

Ваш "Вісник НСМЕП"

НСМЕП - "БАНК РОКУ -2009"

Який банк у НСМЕП є
банком року - 2009?

Переглянути результати
 

iGoogle дозволяє використовувати Google.com у зручний для кожного спосіб. Налаштуйте свою сторінку відповідно до власних уподобань, додавши гаджет © Вісник НСМЕП.

Add to Google

Кравець
Членам та учасникам НСМЕП

Асоціації “Український союз учасників НСМЕП”

Шановні колеги!

Новорічні свята — особливі для кожного з нас. Так вже традиційно склалося, що у ці дні ми підводимо підсумки року минулого, аналізуємо перемоги та досягнення. 

2009 рік став роком випробувань не тільки для Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП), але і для банківської системи в цілому. Незважаючи на це та саме завдяки Вашій професійній діяльності, НСМЕП залишається системою, що зберігає свою репутацію та доводить свою технічну, технологічну, а також комерційну успішність. Цей рік був щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

Протягом 2009 року до НСМЕП приєднались ще 11 банків, таким чином, на кінець року система налічує 65 членів (з них 57 банків) та 8 учасників. Загальна кількість емітованих платіжних карток НСМЕП на кінець року складає майже 2,7 млн., а термінальних пристроїв – понад 5,83 тис. одиниць.Наростаючі обороти НСМЕП на кінець року склали 98,9 млрд. грн., з них 22,3 млрд. грн. припадає на 2009 рік. 

Користуючись нагодою, висловлюємо щиру подяку за плідну співпрацю всім тим, хто цього року брав участь у наших різноманітних програмах та заходах щодо розвитку НСМЕП. Сподіваємося на нашу подальшу співпрацю, бажаємо всім успіхів у професійній діяльності, впевненості у правильності обраної мети та енергію для її досягнення, щастя, здоров'я та гарного настрою Вам та Вашим родинам. Переконані, що попереду — плідні трудові будні, які принесуть для нас вагомі та реальні здобутки.

Щиро вітаємо Вас із наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим! Нехай у Новому 2010 році Вам посміхається удача та збуваються мрії, а робота приносить моральне та матеріальне задоволення!

З повагою, 
виконавчий директор,
голова Ради Платіжної організації НСМЕП В.М. Кравець

Дивитися привітання >>>

5 телеканал
18.12.2009 р. в 22-00
з повторною трансляцією 20.12.2009 р. в 16:20 в ефірі 5 телеканала відбудеться  програма, присвячена проблематиці кіберзлочинності та її складових. У програмі візьмуть участь представники міжнародних організацій,  комерційних та державних структур.

Серед питань, які будуть обговорюватися питання, пов’язані з захистом банківського сектора від втручання зовні в  інформаційні системи банківських установ. Представники Національного банку України та учасників НСМЕП розповідатимуть про новітні технології, які вже  впроваджені та знаходяться на  стадії впровадження в Національній системі масових електронних платежів.


15 грудня 2009 року відбулися загальні збори Асоціації «Український союз учасників НСМЕП».

На засіданні новим президентом Асоціації призначено Віктора Бернікова. До нового призначення В.Берніков працював начальником Головного процесингового центра НСМЕП в Національному банку України.

За словами Віктора Бернікова в своїй роботі на новій посаді він намагатиметься активізувати діяльність Асоціації в напрямі популяризації НСМЕП серед населення і зосередитись на виконанні завдань Асоціації, передбачених її статутом.

Окрім того, робота Асоціації під керівництвом нового Президента буде спрямована на забезпечення реалізації великих загальнодержавних та муніципальних проектів на базі технології НСМЕП у соціальній сфері, на транспорті, медицині тощо.

Асоціація створена в липні 2004 року за ініціативою банків-членів НСМЕП, розробників програмно-технічних засобів платіжної системи, за підтримки Національного банку України. Асоціація розробляє нові технології і сприяє поширенню використовування на території України платіжних карток Національної системи масових електронних платежів.

© Вісник НСМЕП

15 грудня 2009 року о 15:00 у приміщенні Національного банку України за адресою: м. Київ, пр. Науки 7, конференц - зал Центральної розрахункової палати відбудуться загальні збори членів Асоціації учасників НСМЕП. На зборах будуть розглянуті актуальні питання діяльності Асоціації, перспектив розвитку НСМЕП та ринку безготівкових розрахунків в Україні. 
 

Як ви оцінюєте роботу Асоціації учасників НСМЕП та її президента Бірюкова А.В.?

Переглянути результати
 

Побажання та пропозиції щодо діяльності Аcоціації учасників НСМЕП можна залишити тут >>>

Назва картки

В Україні є своя національна карткова система - Національна система масових електронних платежів (НСМЕП).  Відповідно українську платіжну картку називають картка НСМЕП. Багатьом вона не подобається.  У американців є  VISA, MasterCard. Як би ти назвав українську картку (українську карткову платіжну систему)? Залишай тут на живому журналі свої пропозиції та побажання. Разом нас багато - щось гарне придумаємо:) 


А ось і картка:

Українська картка

 

  Rated by MyTOP MyCounter - Ваш счётчикПАТ МЕГАБАНК" для більшої зручності своїх клієнтів при сплаті  житлово-комунальних послуг установив у харківській мережі супермаркетів "ЮСІ" електронні термінали самообслуговування (М-БОКС). Тепер харків’яни мають змогу, не відвідуючи відділень банку, сплатити житлово-комунальні послуги та поповнити власні карткові рахунки. На першому етапі запровадження нової послуги досвідчені консультанти допоможуть платникам скористатися терміналами.

Як повідомив заступник голови Правління банку - начальник ЄРЦ Юрій Сергєєв, "МЕГАБАНК" вже кілька років поспіль розробляє та запроваджує нові можливості самообслуговування для населення у сфері оплати комунальних послуг. На цей час діють технології оплати цих послуг за допомогою платіжних карток, зокрема Національної системи масових електронних платежів, через мережу банкоматів банку та через домашній термінал по інтернету. Нова форма оплати через М-БОКС надає можливість також сплачувати за комунальні послуги готівкою. Крім того, за допомогою терміналу можна ознайомитись з інформацією про стан своїх розрахунків.

Ю.Сергєєв відзначив, що вже у грудні за допомогою М-БОКС можна буде поповнити рахунки мобільних операторів, погасити кредит, поповнити депозит, переказати кошти тощо.

Довідка. Термінали самообслуговування "МЕГАБАНКУ" встановлені в мережі супермаркетів "ЮСІ" за адресами: вул. Героїв Праці, 15; вул. Тракторобудівників, 108; вул. Людвіга Свободи, 30; вул. Світла, 19 та пр. Московський, 256.

22.11.2009 р. виповнилося 5 років промислової експлуатації Національної системи масових електронних платежів. З цієї нагоди голова Ради Платіжної організації НСМЕП В.М.Кравець привітав учасників НСМЕП.

Шановні колеги!

2009 рік став п’ятим роком промислової експлуатації Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП). За час свого існування платіжна картка НСМЕП зарекомендувала себе як безпечний засіб розрахунків, кошти на якому надійно збережені.

На сьогодні НСМЕП досягла таких показників:
до членів платіжної системи приєдналися 58 банків та 8 учасників,
загальна кількість платіжних карток становить 2,6 млн. шт.,
термінальна мережа нараховує близько 6 тис. од.,
наростаючі обороти вже перевищили відмітку 96 млрд. грн.


Прийміть щирі вітання з нагоди п’ятої річниці промислової експлуатації Національної системи масових електронних платежів!

Ми цінуємо ваш професіоналізм, відданість обраній справі, сумлінну працю і віримо, що розвиток НСМЕП, впровадження інноваційних проектів і технологій і надалі залишатиметься основним завданням всіх працівників, а висока фахова підготовка, життєві знання і досвід будуть винагородженні довірою і повагою клієнтів.

Впевнені, що разом ми зробимо усе можливе, щоб Національна система масових електронних платежів завжди була на рівні вимог часу та відповідала потребам клієнтів.

З повагою,
голова Ради
Платіжної організації НСМЕП В.М.Кравець


Національна система масових електронних платежів – це внутрішньодержавна банківська багатоемітентна платіжна система масових платежів, в якій розрахунки за товари та послуги, одержання готівки та інші операції здійснюються за допомогою
платіжних смарт-карток за технологією, що розроблена Національним банком України.

НСМЕП була впроваджена в промислову експлуатацію Національним банком України 22.11.2004 року після завершення проведення пілотного проекту.

Прес-реліз Національного банку України: “Виповнилось 5 років промислової експлуатації НСМЕП!”

Читати більше про основні події 2009 року в НСМЕП ...

© Вісник НСМЕП

Банк ”Морський”ВАТ Банк “Морський” (м. Севастополь) 21.10.2009 уклав з Національним банком України договір приєднання до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП).

У НСМЕП банк буде виконувати функції емітента.


Банк “Морський” зареєстровано
Національним банком України 17 травня 1994 року. На сьогодні Банк є одним з двох самостійних банків-юридичних осіб в Автономній республіці Крим і єдиним в Севастополі. Основні акціонери Банку - група компаній, що займається залізничними та морськими вантажоперевезеннями.
Регулятивний капітал Банку на 01.01.2009 р. становив 67 млн.грн., активи: 413,8 млн.грн., кредитно-інвестиційний портфель: 288,2 млн.грн.

НСМЕП – внутрiшньодержавна, загальнонацiональна платiжна система, в якiй розрахунки за товари i послуги, одержання готiвки та iншi послуги здiйснюються за допомогою платіжних смарт-карток за технологією, що розроблена Національним банком України. За даними Національного банку станом на 22 жовтня 2009 року членами системи є 58 банкiв та дві небанківські установи (в т.ч. Укрпошта), емітовано понад 2 604 тис.карток.

© Вісник НСМЕП

ПлатиМО!Компанія "АВТОР" отримала Свідоцтво на знак для товарів і послуг Системи Мобільних та Інтернет платежів ПлатиМО!

Свідоцтво № 112146 видано відповідно до Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг".

Отримане Свідоцтво захищає право компанії "АВТОР" на використання товарного знака ПлатиМО! відповідно до Індексу Міжнародної класифікації товарів і послуг у таких областях діяльності як: фінансова діяльність, фінансова діяльність в мобільних мережах, кредитно-грошові операції, банківські операції, взаємні безготівкові (клірингові) розрахунки (у тому числі за допомогою мобільного телефону), випуск кредитних (платіжних) карт, електронне перерахування коштів (у тому числі за допомогою Інтернет і мобільних телефонів), та інших.

Система Мобільних та Інтернет платежів «ПлатиМО!» забезпечує надання платіжних та інформаційних послуг через Інтернет, а також за допомогою платіжних терміналів і кіосків самообслуговування. Як засоби оплати зокрема можуть використовуватися:
платіжні картки НСМЕП (контактні і безконтактні); 
мобільні телефони з SIM карткою «ПлатиМО!»; 
мобільні телефони з інтерфейсом NFC і SIM карткою «ПлатиМО!»; 
готівка.

Національний банк України Національний банк України у зв'язку з розширенням обсягів впровадження Нацiональної системи масових електронних платежів (далі – НСМЕП), розвитком новітніх технологій та сфер їх застосування, Департаменти iнформатизацiї та платіжних систем Національного банку України разом з iнформацiйно-консультативним центром "Iнформ-Київ", проводить 22 та 23 жовтня 2009 року VIІ річну практичну конференцію “Нацiональна система масових електронних платежiв. Сучасний стан та перспективи розвитку ”.

Читати більше …

Кіоск МегабанкуПАТ "МЕГАБАНК" презентував інформаційний кіоск з приймання платежів за житлово-комунальні послуги та енергоносії на VII Міжнародній спеціалізованій виставці-форумі "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодні і в майбутньому".

Як повідомив начальник Головного управління автоматизації банківських технологій "
МЕГАБАНКА" Сергій Трипільський, кіоск викликав зацікавлення у представників Верховної Ради та Кабінету міністрів, які відвідали виставку. Він відзначив, що аналогів інформаційного кіоску ЄРЦ "Мегабанку" за функціональними можливостями в Україні зараз немає, він є інноваційним методом збору платежів населення за комунальні послуги та енергоносії.

Довідка. Інформаційний кіоск з приймання платежів за житлово-комунальні послуги та енергоносії встановлений у Харкові, у відділенні банку (вул. Артема, 46). З його допомогою можна здійснити оплату, використовуючи платіжну картку
Національної системи масових електронних платежів, а також готівкою. Крім того, за допомогою електронного кіоску можна поповнити платіжну картку НСМЕП готівковими коштами, здійснити погашення кредитної заборгованості та поповнити депозит, виконати миттєвий переказ коштів з картки на картку.
 

Переглянути фотографії з виставки ...Collapse )

Чи необхідно НСМЕП домовлятися з іншими платіжними системами про ко-брендингові картки?

Переглянути результати

Імексбанк
ІМЕКСБАНК інформує користувачів платіжного сайту SMARTPAY, що ліміт на грошові перекази "картка-картка" між держателями платіжних карток НСМЕП збільшений до 1000 грн. в день.

Читати більше ...Collapse )

МегабанкПАТ "МЕГАБАНК" запровадило електронні студентські квитки в Рівненському університеті водних і земельних ресурсів. Про це повідомила начальник Управління впровадження карткових продуктів та розширення термінальної мережі "Мегабанку" Марина Нелюбова.

Вона відзначила, що згідно з постановами Кабінету міністрів України та Національного банку, а також з наказом Міністерства освіти і науки в Україні реалізується проект "
Електронний студентський квиток" на базі єдиного зразка студентського та учнівського електронних квитків із використанням технології НСМЕП. Ці квитки вводяться з метою впровадження інформаційно-аналітичної системи обліку та відшкодування пільг, що надаються студентам і школярам.

М. Нелюбова підкреслила, що ПАТ "
МЕГАБАНК" уже протягом кількох років працює в цьому напрямку з Харківською академією залізничного транспорту та Миколаївським педагогічним університетом. Станом на 15 вересня понад 4,5 тисячі студентів мають електронні студентські квитки, емітовані "Мегабанком".

Latest Month

листопад 2012
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Tags

Page Summary

Syndicate

RSS Atom
Розроблено LiveJournal.com