man

Укрексімбанк приєднався до НСМЕППАТ “Державний експортно-імпортний банк України”  (м. Київ) 25.05.2011 уклав з Національним банком України договір приєднання до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП).
У НСМЕП банк буде виконувати функції емітента та еквайра.

Відкрите акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України" було створено 3 січня 1992 року згідно з Указом Президента України N29 та 23 січня того ж року банк отримав свою першу ліцензію від Національного банку України.

ПАТ "Укрексімбанк" - це відкрите акціонерне товариство, 100% акцій якого належить державі в особі Кабінету Міністрів. Банк незмінно входить до групи найбільших банків в Україні. Структура АТ "Укрексімбанк" складається з Головного банку 29 філій та 93 відділень (станом на 01.01.2010) і охоплює практично всю територію України. Від дня заснування Банк незмінно входить до групи найбільших системних банків України, має найпоширенішу в Україні мережу банків – кореспондентів (понад 800 банківських установ у різних країнах світу).

© Вісник НСМЕП

logo2

Купить ж/д билеты в Интернете можно по карточкам НСМЭП

При покупке железнодорожных и автобусных билетов через Интернет на сайте ГП "Расчетный центр Минтранссвязи" теперь можно рассчитываться карточками национальной системы массовых электронных платежей (НСМEП). При этом комиссионные платежи за эту услугу значительно ниже (в 3,5 раза), чем при оплате билетов картами "MasterCard" и "Visa", сообщают в пресс-службе Министерства инфраструктуры Украины.

По данным Министерства, в мае 2011 года была закончена работа по редизайну сайта расчетного центра. Теперь через сайт можно заказать билеты на железнодорожный и автомобильный транспорт, в ближайшее время будет открыта возможность приобрести авиабилеты, а также выбрать и заказать место в гостинице.

Напомним, в I квартале 2011 года на Приднепровской магистрали через сеть Интернет с помощью услуги "Е-билет" были оформлены 6,3 тыс. проездных документов. В 2010 году это число составило 18,1 тыс. билетов.

biz.liga.net
man

Банк інвестицій та заощаджень приєднався до НСМЕППАТ «Банк інвестицій та заощаджень» (м. Київ) 16.05.2011 уклав з Національним банком України договір приєднання до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП).
У НСМЕП Банк буде виконувати функції еквайра.

Публічне акціонерне товариство «Банк інвестицій та заощаджень» було зареєстровано Національним банком України 9 серпня 2005 року (ліцензія НБУ №221 від 4 листопада 2005 року).
Станом на 15.04.2011 р. регіональна мережа Банку нараховує 14 підрозділів в таких містах як: Київ (Головний офіс та відділення), Луцьк (3 відділення), Харків, Запоріжжя, Житомир, Миколаїв, Ужгород, Херсон, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Кіровоград.

Основні фінансові показники банку за підсумками I кварталу 2011 року:
АКТИВИ - 1 804 550 тис.грн.
СТАТУТНИЙ КАПІТАЛ - 250 000 тис.грн.
ЧИСТИЙ ПРИБУТОК – 1 208 тис.грн.

 © Вісник НСМЕП

logo2

МЕГАБАНК уклав договір із Мінтрансом

"МЕГАБАНК" та ДП "Розрахунковий центр" Міністерства транспорту та зв'язку уклали договір, згідно з яким власники платіжних карток НСМЕП можуть замовляти і оплачувати залізничні та авіаквитки через інтернет - на сайті http://dprc.gov.ua.

Скористатися цим сервісом можна з дому, офісу або у відділеннях "МЕГАБАНКУ" за допомогою карт-рідера. Після оплати клієнт отримує код, який дозволяє йому забрати квиток у касі. Також передбачена процедура повернення квитка.

Комісійні при оплаті квитків картками НСМЕП удвічі нижчі (прим. Вісник НСМЕП: насправді в 3,5 разів), ніж при оплаті картками "MasterCard" та "Visa". Технічний еквайринг оплати квитків через інтернет картками НСМЕП здійснює компанія "Інтерплат".

http://www.megabank.net/ua/news/998/

logo2

Железнодорожные и автобусные билеты можно купить картой НСМЕП через Интернет


При покупке железнодорожных и автобусных билетов через Интернет на сайте Государственного Предприятия "Расчетный центр Министерства транспорта и связи Украины"dprc.gov.ua выгодно расплачиваться картами НСМЭП.

До недавних пор оплатить билеты на сайте dprc.gov.ua можно было только картами Master и Visa. Теперь такая возможность появилась и у владельцев НСМЭП-карт, причем комиссионные для них за эту услугу в два раза ниже, чем при оплате билетов картами Master и Visa. Национальная система массовых электронных платежей (НСМЭП) – это платежная система, которая позволяет производить дешевые безналичные расчеты за товары и услуги.

https://dprc.gov.ua/index.php?set_language=3

P.S.
На самом деле комиссионные при оплате картой НСМЕП для держателя карты ниже не в два раза, а в 3,5 раза, чем при оплате билетов картами Master и Visa.
Master Card, VISA - 3.5% НСМЕП - 1,0%

https://dprc.gov.ua/fees.php
man

Банку "Союз" надано дозвіл на вступ до НСМЕП


Рада Платіжної організації НСМЕП протоколом від 29.04.2011 № 179/2011 надала дозвіл АТ “КБ “СОЮЗ” (м. Київ) на укладання договору приєднання та вступ до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) у якості емітента та еквайра, про це повідомляє Національний банк у своєму листі від 04.05.2011   № 25-304/1104.

АТ «КБ «СОЮЗ» одержав статус банківської установи після реєстрації Національним 26.11.2007 банком України, реєстраційний номер у Державному реєстрі банків - 318.
Згідно з даними Національного банку України на 1 січня 2011 року за розміром загальних активів (1,83 млрд. грн.) банк займав 65-е місце серед 175 діючих в країні банків.

© Вісник НСМЕП

man

Укрексімбанку надано дозвіл на вступ до НСМЕПРада Платіжної організації НСМЕП протоколом від 30.03.2011 № 177/2011 надала дозвіл ПАТ “Державний експортно-імпортний банк України”  (м. Київ) на укладання договору приєднання та вступ до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) у якості емітента та еквайра, про це повідомляє Національний банк у своєму листі від 05.04.2011   № 25-304/822.

Відкрите акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України" було створено 3 січня 1992 року згідно з Указом Президента України N29 та 23 січня того ж року банк отримав свою першу ліцензію від Національного банку України.

Сьогодні ПАТ "Укрексімбанк" - це відкрите акціонерне товариство, 100% акцій якого належить державі в особі Кабінету Міністрів. Банк незмінно входить до групи найбільших банків в Україні. Структура АТ "Укрексімбанк" складається з Головного банку 29 філій та 93 відділень (станом на 01.01.2010) і охоплює практично всю територію України. Від дня заснування Банк незмінно входить до групи найбільших системних банків України, має найпоширенішу в Україні мережу банків – кореспондентів (понад 800 банківських установ у різних країнах світу).

© Вісник НСМЕП

man

Ощадбанку надано дозвіл на вступ до НСМЕПРада Платіжної організації НСМЕП протоколом від 29.03.2011 № 176/2011 надала дозвіл ВАТ “Ощадбанк” (м. Київ) на укладання договору приєднання та вступ до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) у якості емітента та еквайра, про це повідомляє Національний банк у своєму листі від 04.04.2011 № 25-304/804.

ВАТ “Ощадбанк” зареєстровано Національним банком України 31.12.1991 р.

ВАТ «Ощадбанк» - одна з найбільших фінансово-банківських установ в Україні, яка стабільно працює в умовах постійної конкуренції на ринку банківських послуг та прагне бути сучасним конкурентоспроможним банком. Банк має найбільшу мережу установ -близько 6000, тут працює майже чверть банківського персоналу України. Це єдиний банк, який відповідно до Закону України „Про банки і банківську діяльність” має державну гарантію по вкладах населення.

Основнi показники банку станом на 01.03.2011:
Власний капiтал - 16,7 млрд. грн.
Обсяг кредитного портфеля - 50,9 млрд. грн.
Обсяг залучених коштів клієнтів - 28,2 млрд. грн.

© Вісник НСМЕП
logo2

Имэксбанк наградил победителей акции "Попади в десятку с НСМЭП"

Имэксбанк объявляет о завершении акции "Попади в десятку с НСМЭП". Победители - десятеро наиболее активных пользователей платежных карт НСМЭП - получили подарочные сертификаты на 500 гривен от АО "Имэксбанк".

Трехмесячная акция была посвящена 10-летию Национальной системы массовых электронных платежей и 17-му Дню рождения Банка. Шанс получить приз был у каждого из множества держателей карт НСМЭП от АО "Имэксбанк", регулярно совершающих оплату с помощью своей карты в магазинах и сети Интернет.

Collapse )