?

Log in

No account? Create an account

НСМЕП є тепер і на Facebook

Ласкаво просимо!

Долучайтесь:
 
http://www.facebook.com/nsmep.uaПАТ “Державний експортно-імпортний банк України”  (м. Київ) 25.05.2011 уклав з Національним банком України договір приєднання до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП).
У НСМЕП банк буде виконувати функції емітента та еквайра.

Відкрите акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України" було створено 3 січня 1992 року згідно з Указом Президента України N29 та 23 січня того ж року банк отримав свою першу ліцензію від Національного банку України.

ПАТ "Укрексімбанк" - це відкрите акціонерне товариство, 100% акцій якого належить державі в особі Кабінету Міністрів. Банк незмінно входить до групи найбільших банків в Україні. Структура АТ "Укрексімбанк" складається з Головного банку 29 філій та 93 відділень (станом на 01.01.2010) і охоплює практично всю територію України. Від дня заснування Банк незмінно входить до групи найбільших системних банків України, має найпоширенішу в Україні мережу банків – кореспондентів (понад 800 банківських установ у різних країнах світу).

© Вісник НСМЕП

При покупке железнодорожных и автобусных билетов через Интернет на сайте ГП "Расчетный центр Минтранссвязи" теперь можно рассчитываться карточками национальной системы массовых электронных платежей (НСМEП). При этом комиссионные платежи за эту услугу значительно ниже (в 3,5 раза), чем при оплате билетов картами "MasterCard" и "Visa", сообщают в пресс-службе Министерства инфраструктуры Украины.

По данным Министерства, в мае 2011 года была закончена работа по редизайну сайта расчетного центра. Теперь через сайт можно заказать билеты на железнодорожный и автомобильный транспорт, в ближайшее время будет открыта возможность приобрести авиабилеты, а также выбрать и заказать место в гостинице.

Напомним, в I квартале 2011 года на Приднепровской магистрали через сеть Интернет с помощью услуги "Е-билет" были оформлены 6,3 тыс. проездных документов. В 2010 году это число составило 18,1 тыс. билетов.

biz.liga.netПАТ «Банк інвестицій та заощаджень» (м. Київ) 16.05.2011 уклав з Національним банком України договір приєднання до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП).
У НСМЕП Банк буде виконувати функції еквайра.

Публічне акціонерне товариство «Банк інвестицій та заощаджень» було зареєстровано Національним банком України 9 серпня 2005 року (ліцензія НБУ №221 від 4 листопада 2005 року).
Станом на 15.04.2011 р. регіональна мережа Банку нараховує 14 підрозділів в таких містах як: Київ (Головний офіс та відділення), Луцьк (3 відділення), Харків, Запоріжжя, Житомир, Миколаїв, Ужгород, Херсон, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Кіровоград.

Основні фінансові показники банку за підсумками I кварталу 2011 року:
АКТИВИ - 1 804 550 тис.грн.
СТАТУТНИЙ КАПІТАЛ - 250 000 тис.грн.
ЧИСТИЙ ПРИБУТОК – 1 208 тис.грн.

 © Вісник НСМЕП

"МЕГАБАНК" та ДП "Розрахунковий центр" Міністерства транспорту та зв'язку уклали договір, згідно з яким власники платіжних карток НСМЕП можуть замовляти і оплачувати залізничні та авіаквитки через інтернет - на сайті http://dprc.gov.ua.

Скористатися цим сервісом можна з дому, офісу або у відділеннях "МЕГАБАНКУ" за допомогою карт-рідера. Після оплати клієнт отримує код, який дозволяє йому забрати квиток у касі. Також передбачена процедура повернення квитка.

Комісійні при оплаті квитків картками НСМЕП удвічі нижчі (прим. Вісник НСМЕП: насправді в 3,5 разів), ніж при оплаті картками "MasterCard" та "Visa". Технічний еквайринг оплати квитків через інтернет картками НСМЕП здійснює компанія "Інтерплат".

http://www.megabank.net/ua/news/998/


При покупке железнодорожных и автобусных билетов через Интернет на сайте Государственного Предприятия "Расчетный центр Министерства транспорта и связи Украины"dprc.gov.ua выгодно расплачиваться картами НСМЭП.

До недавних пор оплатить билеты на сайте dprc.gov.ua можно было только картами Master и Visa. Теперь такая возможность появилась и у владельцев НСМЭП-карт, причем комиссионные для них за эту услугу в два раза ниже, чем при оплате билетов картами Master и Visa. Национальная система массовых электронных платежей (НСМЭП) – это платежная система, которая позволяет производить дешевые безналичные расчеты за товары и услуги.

https://dprc.gov.ua/index.php?set_language=3

P.S.
На самом деле комиссионные при оплате картой НСМЕП для держателя карты ниже не в два раза, а в 3,5 раза, чем при оплате билетов картами Master и Visa.
Master Card, VISA - 3.5% НСМЕП - 1,0%

https://dprc.gov.ua/fees.php


Рада Платіжної організації НСМЕП протоколом від 29.04.2011 № 179/2011 надала дозвіл АТ “КБ “СОЮЗ” (м. Київ) на укладання договору приєднання та вступ до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) у якості емітента та еквайра, про це повідомляє Національний банк у своєму листі від 04.05.2011   № 25-304/1104.

АТ «КБ «СОЮЗ» одержав статус банківської установи після реєстрації Національним 26.11.2007 банком України, реєстраційний номер у Державному реєстрі банків - 318.
Згідно з даними Національного банку України на 1 січня 2011 року за розміром загальних активів (1,83 млрд. грн.) банк займав 65-е місце серед 175 діючих в країні банків.

© Вісник НСМЕПРада Платіжної організації НСМЕП протоколом від 30.03.2011 № 177/2011 надала дозвіл ПАТ “Державний експортно-імпортний банк України”  (м. Київ) на укладання договору приєднання та вступ до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) у якості емітента та еквайра, про це повідомляє Національний банк у своєму листі від 05.04.2011   № 25-304/822.

Відкрите акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України" було створено 3 січня 1992 року згідно з Указом Президента України N29 та 23 січня того ж року банк отримав свою першу ліцензію від Національного банку України.

Сьогодні ПАТ "Укрексімбанк" - це відкрите акціонерне товариство, 100% акцій якого належить державі в особі Кабінету Міністрів. Банк незмінно входить до групи найбільших банків в Україні. Структура АТ "Укрексімбанк" складається з Головного банку 29 філій та 93 відділень (станом на 01.01.2010) і охоплює практично всю територію України. Від дня заснування Банк незмінно входить до групи найбільших системних банків України, має найпоширенішу в Україні мережу банків – кореспондентів (понад 800 банківських установ у різних країнах світу).

© Вісник НСМЕПРада Платіжної організації НСМЕП протоколом від 29.03.2011 № 176/2011 надала дозвіл ВАТ “Ощадбанк” (м. Київ) на укладання договору приєднання та вступ до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) у якості емітента та еквайра, про це повідомляє Національний банк у своєму листі від 04.04.2011 № 25-304/804.

ВАТ “Ощадбанк” зареєстровано Національним банком України 31.12.1991 р.

ВАТ «Ощадбанк» - одна з найбільших фінансово-банківських установ в Україні, яка стабільно працює в умовах постійної конкуренції на ринку банківських послуг та прагне бути сучасним конкурентоспроможним банком. Банк має найбільшу мережу установ -близько 6000, тут працює майже чверть банківського персоналу України. Це єдиний банк, який відповідно до Закону України „Про банки і банківську діяльність” має державну гарантію по вкладах населення.

Основнi показники банку станом на 01.03.2011:
Власний капiтал - 16,7 млрд. грн.
Обсяг кредитного портфеля - 50,9 млрд. грн.
Обсяг залучених коштів клієнтів - 28,2 млрд. грн.

© Вісник НСМЕП

Имэксбанк объявляет о завершении акции "Попади в десятку с НСМЭП". Победители - десятеро наиболее активных пользователей платежных карт НСМЭП - получили подарочные сертификаты на 500 гривен от АО "Имэксбанк".

Трехмесячная акция была посвящена 10-летию Национальной системы массовых электронных платежей и 17-му Дню рождения Банка. Шанс получить приз был у каждого из множества держателей карт НСМЭП от АО "Имэксбанк", регулярно совершающих оплату с помощью своей карты в магазинах и сети Интернет.

Читать дальше ...Collapse )

НОВИНИ НСМЕП

Призрачно все в этом мире бушующем, есть только МИГ, за него и держись...

НОВИНИ НСМЕП >>>
ПАТ “Всеукраїнський Банк Розвитку” (м. Київ) 23.09.2010 уклав з Національним банком України договір приєднання до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП). </p>

У НСМЕП Банк буде виконувати функції емітента.

«ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ» зареєстрований у формі ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА Національним Банком України 24 квітня 2009 року.

ПАТ «ВБР» — стабільний та активно зростаючий банк, що надає широкий спектр банківських послуг.

© Вісник НСМЕП


Рада Платіжної організації НСМЕП протоколом від 20.09.2010 № 165 надала дозвіл АТ “Ерсте Банк” (м. Київ) на укладання договору приєднання та вступ до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) у якості емітента.

АТ «Ерсте Банк» почав працювати в Україні в 2006 році, маючи 190-річний досвід Erste Group – провідної фінансової групи в Центральній та Східній Європі. Сьогодні Ерсте Банк представлений в 135 відділеннях по всій території України й надає своїм роздрібним і корпоративним клієнтам широкий перелік банківських продуктів і послуг.

© Вісник НСМЕПЗа підсумками опитування
проведеного журналомВісник НСМЕП
банком 2009 року Національної системи масових електронних платежів визнано ПАТ “ФОЛЬКСБАНК

Журнал “Вісник НСМЕПвітає банк переможець і всіх його працівників, які доклали зусиль до цього успіху! Бажаємо Вам нових звершень, багато клієнтів та реалізації нових успішних проектів!

ПАТ “ФОЛЬКСБАНК” було засновано в 1991 році. Головний офіс Банку знаходиться у м. Львові. Діяльність Банку зосереджена на Західній Україні, в м. Києві та м.Одеса. Банк надає повний спектр банківських послуг для юридичних і фізичних осіб. Статутний капітал банку складає 260 млн.грн., чисті активи за станом на 01.10.2009 р.  - 2,96 млрд.грн. Основним інвестором Банку є “Volksbank International AG” (“VBI”).

Національна система масових електронних платежів – це внутрішньодержавна банківська багатоемітентна платіжна система масових платежів, в якій розрахунки за товари та послуги, одержання готівки та інші операції здійснюються за допомогою платіжних смарт-карток за технологією, що розроблена Національним банком України.

НСМЕП була впроваджена в промислову експлуатацію Національним банком України 22.11.2004 року після завершення проведення пілотного проекту.

НСМЕП налічує 65 членів (з них 57 банків) та 8 учасників. Загальна кількість емітованих платіжних карток НСМЕП складає майже 2,7 млн., а термінальних пристроїв – понад 5,83 тис. одиниць. Наростаючі обороти НСМЕП становлять 101,3 млрд. грн.

© Вісник НСМЕП

ОКСІ БАНКРада Платіжної організації НСМЕП протоколом від 30.12.2009 № 155 надала АТ «Оновлений комерційний сучасний інфраструктурний банк» (м.Львів) дозвіл на проведення з 11.01.2010 року перевірки роботи в НСМЕП у режимі міжбанківської взаємодії. У разі успішного завершення перевірки банк продовжить свою роботу в НСМЕП у міжбанківському режимі. 

OKCI БАНК у НСМЕП виконує функції емітента та еквайра.

Банк згідно з договором «Про надання послуг в НСМЕП» обслуговується в Національній системі масових електронних платежів за схемою делегування повноважень через ТОВ «Універсальний процесинг». 


OKCI БАНК став переможцем Першого національного конкурсу «Банк року 2009 по версії журналу «Банкиръ» серед банків IV групи в номінації «Найкращий банк по наданню послуг для населення».

Банк має ліцензію НБУ № 247 від 22 квітня 2009 р. та Свідоцтво учасника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 200 від 13.05.2009 р.

  Постійно розширюється перелік партнерів – операторів та провайдерів, послуги яких можна сплатити за допомогою системи «ПлатиМО!».

Відтепер власники платіжних карток НСМЕП мають можливість за допомогою системи «ПлатиМО!»  сплатити послуги компаній Воля (Київ) та Bridge (Чернігів).Рада Платіжної організації
Національної системи масових електронних платежів протоколом від 30.12.2009 № 155
затвердила такі документи:

зміни до Регламенту Національної системи масових електронних платежів, затвердженого протоколом Ради Платіжної організації Національної системи масових електронних платежів від 07.02.2006 № 58;

зміни до Положення про порядок вступу банків до Національної системи масових електронних платежів та припинення їх членства в системі, затвердженого Рішенням Ради Платіжної організації НСМЕП (протокол Ради НСМЕП від 12.06.2008 №120). 

Зазначені документи набирають чинності з 01.02.2010.ТОВ “АВТОР” розробило оновлення програмного забезпечення Клієнтської частини Інтернет-терміналу «ПлатиМО-ІТ» (версія 1.0.5.8).

У цій версії додана можливість додаткового налаштування інтерфейсу програми і виправлені недоліки, виявлені під час експлуатації.

Нову версію можна завантажити на сторінці Downloads.

Клієнтська частина Інтернет Терміналу (далі – КЧІТ) є частиною програмно-апаратного комплексу "ПлатиМО-ІТ" для обслуговування клієнтів у Національній системі масових електронних платежів (НСМЕП).

Програмне забезпечення КЧІТ надає можливість користувачу платіжної картки НСМЕП отримувати інформацію про стан банківського рахунку, виконувати оплату послуг мобільного зв'язку, оплатити обрану послугу або товар в Інтернет-магазині і тощо. Платіж виконується з банківського рахунку або балансу картки.

Читати більше ...Collapse )Для надання клієнтам якомога більших можливостей при виборі точок здійснення різноманітних банківських операцій банк «Хрещатик» постійно розширює банкоматно-термінальну мережу. В рамках цієї стратегії новий «хрещатицький» банкомат з’явився  у Вінниці в приміщенні міської лікарні «Центр матері та дитини» за адресою вул.Маяковського,138.

Для зручності клієнтів новий банкомат працює цілодобово. Окрім зняття готівки, у всіх банкоматах банку «Хрещатик» держателі платіжних карток Національної системи масових електронних платежів і міжнародних платіжних систем мають можливість здійснити операції зі зміни ПІН-коду та переказу коштів з одного карткового рахунку на інший, якщо обидва відкриті в банку «Хрещатик», оплатити послуги мобільного зв’язку, отримати міні-виписку з рахунку або виписку за останні 5 операцій та ін.

Latest Month

листопад 2012
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Tags

Page Summary

Syndicate

RSS Atom
Розроблено LiveJournal.com