man

Нова послуга для власників платіжних карток НСМЕПАБ «Експрес-Банк» пропонує своїм клієнтам нову послугу – здійснення платежів через мережу Інтернет картками НСМЕП без використання додаткового апаратного обладнання (карт-рідеру). З 1 вересня власники платіжної картки НСМЕП мають можливість замовити додаток до основної картки у вигляді флешки «USB-Token» для здійснення платежів через мережу Інтернет.

Флешка відрізняється від карт-рідеру не тільки розміром, а ще й тим, що вона об’єднана з поточним рахунком конкретної картки НСМЕП. Тобто при оплаті необхідно ввести тільки ПІН-код, а наявність самої картки необов’язкова.

Платіжний інструмент дозволяє здійснювати оплату мобільного зв’язку, комунальних платежів, телефонії, телебачення, інтернету, тощо з поточного рахунку картки. Таким чином Ви отримуєте можливість сплатити будь-які платежі на сайті, який приймає картки НСМЕП.

Оформити зазначені платіжні інструменти та отримати додаткову інформацію можна у відділах платіжних карткових систем філій АБ «Експрес-Банк» або в операційному залі Центрального офісу Банку.

Телефони клієнтської підтримки:

0 800 309 113 (обслуговування клієнтів - фізичних осіб)

0 800 507 770 (обслуговування власників платіжних карток)

logo2

Новий вид банківської картки для платежів з мобільних телефонів і комп’ютерівВ Україні вперше випущені банківські платіжні картки у вигляді спеціальних карток пам'яті microSD. З їх допомогою можна здійснювати платежі з мобільного телефону або персонального комп'ютера в Інтернеті. Головною перевагою цих карток є безпечність, універсальність і «мобільність».

Компанією АВТОР розроблено та сертифіковано в Національному банку України рішення, що дозволяє виконувати платежі в Національній системі масових електронних платежів (НСМЕП) з використанням мобільних телефонів і через Інтернет.

Основним елементом рішення є захищена картка пам'яті у форматі microSD - «ПлатиМО-SD».

«ПлатиМО-SD» – це спеціальна картка флеш-пам'яті у форматі microSD з вбудованим смарт-чипом. Смарт-чип призначений для виконання платіжних операцій і має такі саме властивості, як і пластикова платіжна смарт-картка. «ПлатиМО-SD» проходить усі стандартні процедури банківської ініціалізації, і є повноцінною платіжною карткою НСМЕП.

«ПлатиМО-SD» дозволяє безпечно оплачувати товари і послуги з комп'ютера в Інтернеті і з мобільного телефону незалежно від мобільного оператора і типу мережі, що використовується, (2G, 3G, 4G, Wi-Fi). Флеш-пам'ять може бути використана для зберігання інформації в будь-якому пристрої, який підтримує формат карток пам'яті microSD.

Основні переваги «ПлатиМО-SD»:

має таку ж захищеність та безпеку при проведенні операцій, як і платіжна смарт-картка НСМЕП (за час роботи платіжної системи випущено понад 3 млн. платіжних карт, обіг по яких склав понад 140 млрд. грн, при цьому не зафіксовано жодного випадку шахрайства з картами);
2 Гб пам'яті для довільного використання;
універсальність використання - пам'ять, платежі з комп'ютера, смартфона.
На сьогодні картки «ПлатиМО-SD» ємністю 2 Гб можна одержати в відділеннях Експрес банку. Картка може випускатися як додаткова до вже відкритому рахунку платіжної картки НСМЕЭП. Емітувати картки «ПлатиМО-SD» можуть усі банки члени НСМЕП.

«ПлатиМО-SD» - новий формат банківської картки.

Collapse )
chip

Банку НАДРА надано дозвіл на вступ до НСМЕПРада Платіжної організації НСМЕП протоколом від 07.07.2011 № 181 надала дозвіл  ПАТ “КБ “НАДРА” (м. Київ) на укладання договору приєднання та вступ до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) у якості емітента та еквайра.

Банк Надра заснований в 1993 році. До початку квітня 2011 року найбільшими акціонерами фінустанови залишалися Novartik Trading Limited (60,9967%) і Manmade Enterprises Limited (обидві - Кіпр, 30,7406%). За даними Нацбанку України, за розміром загальних активів на 1 квітня 2011 року банку Надра займав 12-е місце (22,449 млрд грн) серед 176 діючих у країні банків.

У квітні банк Надра завершив розміщення акцій додаткової емісії на 3,5 млрд грн, в результаті чого його статутний капітал зростає в 9,9 рази, до 3,89 млрд грн. За підсумками додаткової емісії австрійська компанія Centragas Holding, що належить українським бізнесменам Дмитру Фірташу (90%) та Івану Фурсіну (10%), повинна була сконцентрувати 89,97% акцій банку.

На сьогодні НАДРА БАНК завершив усі необхідні операції в системі депозитарного обліку цінних паперів, що дозволяє компанії Centragas Holding GmbH стати повноправним найбільшим акціонером ПАТ «КБ «Надра» з часткою 89,97% у статутному капіталі банку.

Цьому передувало завершення процедури реєстрації державними регуляторами збільшення розміру статутного капіталу та додаткової емісії акцій банку.

© Вісник НСМЕП

man

Кабмін зобов'язав магазини забезпечити можливість використання платіжних картокУряд вніс зміни до порядку ведення торговельної діяльності й до правил торговельного обслуговування населення.

Згідно з ухваленим на засіданні 29 червня 2011 року рішенням (постанова КМУ від 29.06.2011 р. № 706), всі магазини повинні забезпечити можливість використання в них платіжних терміналів під час здійснення розрахунків за товари (надані послуги) платіжними картками та іншими спеціальними платіжними засобами.

Зазначене рішення було прийняте на виконання пункту 14.7 статті 14 Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в України» та  Постанови Кабінету Міністрів України від 29.09.2010 № 878.

© Вісник НСМЕП

man

Емітована 3 000 000 картка НСМЕП!Журнал Вісник НСМЕП вітає всі банки - члени Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) та їх працівників, які доклали до цього свої зусилля.  
3 000 000-на картка НСМЕП емітована Полікомбанком (м.Чернігів).             

Більше інформації про НСМЕП ...    

© Вісник НСМЕП

chip

У Корюківці з’явився перший кіоск самообслуговування для карток НСМЕП


У Корюковці з’явився перший кіоск самообслуговування для карток НСМЕП. Кіоск знаходиться за адресою: вул. Предзаводська, 4 (прохідна шпалерного цеху ПАТ «Слов’янські шпалери-КФТП»).
За допомогою кіоску можна поповнити рахунки мобільного зв’язку, оплатити послуги комунальних підприємств, інтернет-провайдерів, сплатити за супутникове телебачення, здійснити будь-які інші платежі, а також поповнити вклади, відкриті в Полікомбанку. 
Послугами кіоску можуть користуватися як клієнти Полікомбанку, так і клієнти інших банків, що мають картку НСМЕП. Умови однакові для всіх.
logo2

Перелік ЖЕКів, послуги яких можна оплатити через сайт Полікомбанку, поповнився Об’єднанням житлово-б


Відтепер через сайт Полікомбанку можна оплатити послуги Об’єднання житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова. Оплата здійснюється картками НСМЕП (Національної системи масових електронних платежів) без комісії. Послугою можуть користуватися і клієнти інших банків, що мають картку НСМЕП. Незалежно від того, який банк видав картку, умови оплати однакові для всіх!

Через сайт Полікомбанку також можна оплатити послуги інших комунальних підприємств, інтернет-провайдерів, поповнити рахунки мобільного зв’язку, сплатити за супутникове телебачення, телефонний зв'язок та здійснити будь-які інші платежі (повний перелік підприємств тут).
man

Банк "Союз" приєднався до НСМЕППАТ «КБ «СОЮЗ» (м. Київ) 03.06.2011 уклав з Національним банком України договір приєднання до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП). У НСМЕП банк буде виконувати функції емітента та еквайра.

ПАТ «КБ «СОЮЗ» одержав статус банківської установи після реєстрації Національним 26.11.2007 банком України, реєстраційний номер у Державному реєстрі банків - 318. Згідно з даними Національного банку України на 1 січня 2011 року за розміром загальних активів (1,83 млрд. грн.) банк займав 65-е місце серед 175 діючих в країні банків.

Станом на 1 травня 2011 Банк «СОЮЗ» зайняв 56 позицію в рейтингу АУБ за показниками активів, що на 6 пунктів вище, ніж показник попередніх місяців.
Активи Банку «СОЮЗ» збільшилися до 2463,92 млн. грн., а річний темп зростання порівняно з аналогічним періодом минулого року склав 228,57%.
Позиція Банку за показниками кредитно-інвестиційного портфеля також якісно змінилася: 56 місце замінилося 48.

© Вісник НСМЕП

logo2

SmartPay собрал лучшие Интернет-магазины Украины

Совершать покупки в сети Интернет невероятно удобно. Во-первых, можно сэкономить время и силы, не тратя их на многочасовые походы по торговым центрам, магазинам и рынкам. Во-вторых, в большинстве своем Интернет-магазины предлагают товары по более выгодным ценам.

На сайте SmartPay Вы сможете без труда найти свой любимый Интернет-магазин, а также совершить покупку при помощи картридера и платежной карты НСМЭП.

Специально для Вас SmartPay собрал более 70 сайтов, распределенных по тематике на 11 категорий: одежда, обувь, аксессуары; продукты питания; мобильная связь; фотоуслуги; программное обеспечение; спорт, туризм, отдых; книги, журналы, газеты; Интернет-услуги; бытовая техника, электроника; игры и досуг; сувениры и подарки. Каждый сможет найти то, что по душе именно ему!

Удобный и понятный графический интерфейс платежного сайта делает любые денежные операции в сети Интернет максимально простыми, совершить их сможет даже неопытный пользователь компьютера. Разработчики платежного сервера постоянно усовершенствуют предлагаемые услуги, стремясь сделать их выгодными и доступными. Безопасность и конфиденциальность платежей, осуществленных с помощью карты НСМЭП и платёжного сайта SmartPay, гарантируются АО «ИМЭКСБАНК».

В Интернете выгодно не только покупать, но и продавать товары, строить свой бизнес. В Интернет-магазине нет штата продавцов-консультантов, да и находится он в виртуальном пространстве, которое не требует платы за электроэнергию, аренду помещения и других расходов. А для того, чтобы Ваш Интернет-магазин заметили, необходим надежный партнер. Платежный сервер SmartPay регулярно посещают десятки тысяч пользователей по всей Украине. Сайт приглашает к сотрудничеству все Интернет-магазины, поддерживающие оплату картой НСМЭП.

Сайт SmartPay – Ваш маяк в океане Интернета!
http://www.smartpay.com.ua
man

Ощадбанк приєднався до НСМЕПВАТ “Ощадбанк” (м. Київ) 27.05.2011 уклав з Національним банком України договір приєднання до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП).
У НСМЕП банк буде виконувати функції емітента та еквайра.

ВАТ “Ощадбанк” зареєстровано Національним банком України 31.12.1991 р.

ВАТ «Ощадбанк» - одна з найбільших фінансово-банківських установ в Україні, яка стабільно працює в умовах постійної конкуренції на ринку банківських послуг та прагне бути сучасним конкурентоспроможним банком. Банк має найбільшу мережу установ -близько 6000, тут працює майже чверть банківського персоналу України. Це єдиний банк, який відповідно до Закону України „Про банки і банківську діяльність” має державну гарантію по вкладах населення.

Основнi показники банку станом на 01.05.2011 року
Власний капiтал - 16,9 млрд. грн.
Обсяг кредитного портфеля - 52,1 млрд. грн.
Обсяг залучених коштів клієнтів - 32,2 млрд. грн.

За результатами  роботи у I кварталі 2011 року Ощадбанк очолив рейтинг надійності українських банків за версією РА „Стандарт-Рейтинг”.

© Вісник НСМЕП