НСМЕП (nsmep) wrote,
НСМЕП
nsmep

Платіжна картка НСМЕП – надійність та функціональністьАБ «Експрес-Банк» є лідером в Україні з емісії національних платіжних карток НСМЕП. Кількість клієнтів, які отримують заробітну плату, пенсії та стипендію за допомогою карток від АБ «Експрес-Банк» постійно зростає і на сьогодні сягнула понад 730 тис. осіб.

У картку НСМЕП вмонтовано чіп з криптозахистом, що зберігає в електронній формі інформацію про кошти її власника. За роки існування не було жодного випадку «злому» чи підробки національної платіжної картки. На залишок коштів, що знаходяться на поточному та картковому рахунках, банк щоденно нараховує відсотки, які виплачуються в кінці кожного місяця.

АБ «Експрес-Банк» постійно розвиває і вдосконалює діючі послуги, реагуючи на зміни на ринку, та впроваджує нові вигідні для залізничників проекти. Для своїх постійних клієнтів Банк розширює функціональність карток, впроваджуючи нові додаткові можливості для користувачів платіжних карток НСМЕП.

Нещодавно була започаткована нова послуга «Овердрафт на картці НСМЕП» - короткостроковий кредит з вільним доступом до коштів на платіжній картці, який дозволяє клієнтові в будь-який момент отримати необхідні кошти без додаткового звернення до банку.

Відсотки по овердрафту нараховуються тільки якщо клієнт задіє кошти з ліміту овердрафту, лише на суму використаних коштів та за дні користування цими грошима. Покриття використаного ліміту овердрафту проводиться в автоматичному режимі.


Довідка:

Національна система масових електронних платежів – це внутрішньодержавна банківська багатоемітентна платіжна система масових платежів, в якій розрахунки за товари та послуги, одержання готівки та інші операції здійснюються за допомогою платіжних смарт-карток за технологією, що розроблена Національним банком України.

АБ «Експрес-Банк» - універсальний комерційний банк, що надає повний спектр банківських послуг, із 17-річним досвідом роботи на ринку. Заснований в 1993 році, реєстрація в НБУ № 243 від 12.04.1994 року. Банк має ліцензію НБУ № 89 від 17.10.2011 року.


Tags: Новини НСМЕП, Новини банків
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments