НСМЕП (nsmep) wrote,
НСМЕП
nsmep

Нова послуга для власників платіжних карток НСМЕПАБ «Експрес-Банк» пропонує своїм клієнтам нову послугу – здійснення платежів через мережу Інтернет картками НСМЕП без використання додаткового апаратного обладнання (карт-рідеру). З 1 вересня власники платіжної картки НСМЕП мають можливість замовити додаток до основної картки у вигляді флешки «USB-Token» для здійснення платежів через мережу Інтернет.

Флешка відрізняється від карт-рідеру не тільки розміром, а ще й тим, що вона об’єднана з поточним рахунком конкретної картки НСМЕП. Тобто при оплаті необхідно ввести тільки ПІН-код, а наявність самої картки необов’язкова.

Платіжний інструмент дозволяє здійснювати оплату мобільного зв’язку, комунальних платежів, телефонії, телебачення, інтернету, тощо з поточного рахунку картки. Таким чином Ви отримуєте можливість сплатити будь-які платежі на сайті, який приймає картки НСМЕП.

Оформити зазначені платіжні інструменти та отримати додаткову інформацію можна у відділах платіжних карткових систем філій АБ «Експрес-Банк» або в операційному залі Центрального офісу Банку.

Телефони клієнтської підтримки:

0 800 309 113 (обслуговування клієнтів - фізичних осіб)

0 800 507 770 (обслуговування власників платіжних карток)

Tags: Експрес-Банк, НСМЕП, ПлатиМО-SD
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 1 comment