НСМЕП (nsmep) wrote,
НСМЕП
nsmep

Банку НАДРА надано дозвіл на вступ до НСМЕПРада Платіжної організації НСМЕП протоколом від 07.07.2011 № 181 надала дозвіл  ПАТ “КБ “НАДРА” (м. Київ) на укладання договору приєднання та вступ до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) у якості емітента та еквайра.

Банк Надра заснований в 1993 році. До початку квітня 2011 року найбільшими акціонерами фінустанови залишалися Novartik Trading Limited (60,9967%) і Manmade Enterprises Limited (обидві - Кіпр, 30,7406%). За даними Нацбанку України, за розміром загальних активів на 1 квітня 2011 року банку Надра займав 12-е місце (22,449 млрд грн) серед 176 діючих у країні банків.

У квітні банк Надра завершив розміщення акцій додаткової емісії на 3,5 млрд грн, в результаті чого його статутний капітал зростає в 9,9 рази, до 3,89 млрд грн. За підсумками додаткової емісії австрійська компанія Centragas Holding, що належить українським бізнесменам Дмитру Фірташу (90%) та Івану Фурсіну (10%), повинна була сконцентрувати 89,97% акцій банку.

На сьогодні НАДРА БАНК завершив усі необхідні операції в системі депозитарного обліку цінних паперів, що дозволяє компанії Centragas Holding GmbH стати повноправним найбільшим акціонером ПАТ «КБ «Надра» з часткою 89,97% у статутному капіталі банку.

Цьому передувало завершення процедури реєстрації державними регуляторами збільшення розміру статутного капіталу та додаткової емісії акцій банку.

© Вісник НСМЕП

Tags: НСМЕП, Новини Ради Платіжної організації НСМЕП, Новини банків
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments