?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry



Уряд вніс зміни до порядку ведення торговельної діяльності й до правил торговельного обслуговування населення.

Згідно з ухваленим на засіданні 29 червня 2011 року рішенням (постанова КМУ від 29.06.2011 р. № 706), всі магазини повинні забезпечити можливість використання в них платіжних терміналів під час здійснення розрахунків за товари (надані послуги) платіжними картками та іншими спеціальними платіжними засобами.

Зазначене рішення було прийняте на виконання пункту 14.7 статті 14 Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в України» та  Постанови Кабінету Міністрів України від 29.09.2010 № 878.

© Вісник НСМЕП

Latest Month

листопад 2012
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Tags

Розроблено LiveJournal.com